• Свеж
Сад Знаме Одбојка Кредитна Картичка УСБ Флеш Дискови Персонализирана Меморија Стап Клуч Корпоративни Подароци И Промотивни Подароци 32ГР
zoom_in

Сад Знаме Одбојка Кредитна Картичка УСБ Флеш Дискови Персонализирана Меморија Стап Клуч Корпоративни Подароци И Промотивни Подароци

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

ДИЗАЈН НА КРЕДИТНА КАРТИЧКА : мерење : 3,3 "х 2" х (8,3 х 5,1 см). Висококвалитетен чип : Увезен водоотпорен чип со голема брзина, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење. Лесен за носење Во Паричник. Рамна површина ЗА НАЛЕПНИЦИ ИЛИ маркери ЗА ЛОГО. Добро за корпоративни подароци или саемски настан. Достапни ВО 32gb и 64gb опции, НАШИТЕ УСБ-дискови во стилот на картичка се идеални за дигитално складирање, пренос и споделување податоци со клиенти. Обезбедуваме висококвалитетна услуга по продажбата, доколку имате какви било прашања во врска со Нашата Картичка У диск, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. ДИЗАЈН НА КРЕДИТНА КАРТИЧКА : мерење : 3,3 "х 2" х (8,3 х 5,1 см). Висококвалитетен чип : Увезен водоотпорен чип со голема брзина, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење. Лесен за носење Во Паричник. Рамна површина ЗА НАЛЕПНИЦИ ИЛИ маркери ЗА ЛОГО. Добро за корпоративни подароци или саемски настан. Достапни ВО 32gb и 64gb опции, НАШИТЕ УСБ-дискови во стилот на картичка се идеални за дигитално складирање, пренос и споделување податоци со клиенти. Обезбедуваме висококвалитетна услуга по продажбата, доколку имате какви било прашања во врска со Нашата Картичка У диск, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч Водоотпорен Додатоци 32 GB 64 GB Промотивен Подарок Масовно USB Флеш Дискови.

Избор на клиенти..