• Свеж
Не е тато Боди, тоа е татко на татковци на татковците, смешни мажи маица, маички за тато за мажи, персонализирана маичка за татко
zoom_in

Не е тато Боди, тоа е татко на татковци на татковците, смешни мажи маица, маички за тато за мажи, персонализирана маичка за

DEN 271.20

Стока
check Достапно.

100% памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Идеален подарок : Изненадете ја баба вашата баба со уникатен подарок за маица за Денот на мајката! Сматете ја мајка ти или баба со тоа што ги пишуваш вашите имиња на неа и демонстрирајте ја вашата loveубов кон нив за неспоредлив стил. Достапни производи : Унисекс маица, премиум мека маица, кошула со долги ракави, џемпер на екипаж, кошула со худи со унисекс со големина од S-4 XL. Willе одговара на сите ваши желби. Висококвалитетен графички дизајн : Ние ги отпечатиме нашите графички тимови со најсовремена опрема за да обезбедиме живописни бои и трајна издржливост. Нашите прекрасни смешни кошули се совршени подароци за секоја пригода. Висококвалитетен материјал : Нашите производи се направени со карактеристична, мека и удобна мешавина од памук, ќе ве натера да се чувствувате меки и удобни цел ден кога ги носите овие кошули за ветерани. 100% задоволство : Ако имате какви било проблеми со нашиот производ, слободно контактирајте со нас и нашиот тим за поддршка 24/7 ќе биде таму за вас. * Тип на производ : кошула, џемпер, .. * Големини : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL до плус големина 4 XL * Материјал : Ткаенина во тешка категорија - Спорт Греј и Антички Хитхерс : 90% памук 10% полиестер - Безбедносни бои И Хитерс : 50% памук 50% полиестер - Други бои : 100% памук. Машинско миење ладно однадвор со како бои, суво суво ниско за лесна грижа. * Гордо дизајниран и печатен во Соединетите Држави. - Ако добиете оштетени или погрешни предмети, ве молиме контактирајте не со приложени слики за проблемот, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа.

Избор на клиенти..