• Свеж
Море жаби Двојна Топка Рака 5.0 Суштинска Подводна Фотографија Систем За Осветлување На Опрема Алуминиумска Легура Опрема За Нуркање Додаток Лесни Раце АМ-16
zoom_in

Море жаби Двојна Топка Рака 5.0 Суштинска Подводна Фотографија Систем За Осветлување На Опрема Алуминиумска Легура Опрема За

DEN 283.04

Стока
check Достапно.

· Подводниот дијаметар на Топката е приближно 2,5 см, О-прстенот е направен од ГУМА ЕПДМ. · Издржлив - оваа двојна топчеста рака е изработена од алуминиумска легура со цпу машина, лесна и издржлива. · Конектор - Користете во системот за осветлување за нуркање за поврзување на трепкачко светло, факел или други додатоци на системот за осветлување. · Универзална - големината е универзална и погодна за повеќето брендови производи за опрема за нуркање. * Практично-Практично ракување, лесно за склопување и расклопување ·

Избор на клиенти..