• Свеж
Сендвич може да сум Spyder возрасен траен убав каубојски капа рака за миење памучна капа
zoom_in

Сендвич може да сум Spyder возрасен траен убав каубојски капа рака за миење памучна капа

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Не може да се нанесува или да се измие машината. капачето е направено од 100% полиестер. Полиестерска ткаенина со висок степен, малку истегната, мека и удобна, погодна за вашиот ден. Класична заоблена капа, силна, не претрупана, кул и модерна, а големината на капачето може да се прилагоди по своја волја.Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Печатете ја етикетата за враќање. Дизајнот на дупката за вентилација додава пот-апсорбичен појас внатре за да ја апсорбира влагата на пот и плетенката. Големината околу капа се препорачува да се мие со рака, но се препорачува помалку миење. Испратете го!. 100% полиестер. Класична заоблена капа, силна, не претрупана, кул и модерна, а големината на капачето може да се прилагоди по своја волја. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Се препорачува да се измие големината околу капа со рака, но се препорачува поретко да се мијат рацете. Високо ниво памучна ткаенина, малку истегната, мека и удобна, погодна за вашиот ден. Печатете ја етикетата за враќање. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ткаенината е подебела, раката се чувствува напорно, горниот дел од капачето е засилен, природен, удобно, дише, светло и суво, има внатрешно-апсорбитен појас внатре, што може да апсорбира пот и влага на Вик, може да биде добро Поправено околу главата и може да се користи за велкро да го прилагоди грбот. 100% полиестер. Дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. капачето е направено од 100% полиестер. Класична заоблена капа, силна, не претрупана, кул и модерна, а големината на капачето може да се прилагоди по своја волја. Дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Затворање на кука и јамка. Машинско миење. Не може да се нанесува или да се измие машината. Полиестерска ткаенина со висок степен, малку истегната, мека и удобна, погодна за вашиот ден. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Ткаенината е подебела, раката се чувствува тешко, врвот на капачето е засилен, облогата на ткаенината Оксфорд, природна, удобна, дише, лесна и суво, има опсег-апсорбинтен опсег внатре, што може да го апсорбира потта и влажноста на плече , добро се вклопува околу главата и може да се користи Велкро го прилагодува грбот. Не можете да се нанесувате или да се измие машината 4.

Избор на клиенти..