• Свеж
Ступел Индустрии Мислам Дека Само Ќе Бидам Среќен Денес Куче Насмевка Врамена Гикли Уметност, Дизајн Од Ким Куринга
zoom_in

Ступел Индустрии Мислам Дека Само Ќе Бидам Среќен Денес Куче Насмевка Врамена Гикли Уметност, Дизајн Од Ким Куринга

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 12 x 1,5 x 12 Големи : 17 x 1,5 x 17 Преголеми : 24 x 1,5 x 24. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Произведено во САД. Уметничкото дело Се Однесува На : Животно, Куче, Куче, Цицач, Милениче, Мислам Дека Ќе Бидам Среќен Денес. Дизајн на ким Куринга. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 12 x 1,5 x 12 Големи : 17 x 1,5 x 17 Преголеми : 24 x 1,5 x 24. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Произведено во САД. Уметничкото дело Се Однесува На : Животно, Куче, Куче, Цицач, Милениче, Мислам Дека Ќе Бидам Среќен Денес. Дизајн на ким Куринга. Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Тип на соба : Дневна Соба, Дувло, Ходник, Канцеларија, Влез, Работна Соба, Трпезарија или Спална соба, Гостинска Соба, Студио, Студентски Дом Или Будоар Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти Во Џонстон, РИ.

Избор на клиенти..