• Свеж
Panенски широки панталони со нозе со џебови Обични џемпери еластична половината со влечење удобни дневни панталони
zoom_in

Panенски широки панталони со нозе со џебови Обични џемпери еластична половината со влечење удобни дневни панталони

DEN 319.84

Стока
check Достапно.

85% памук, 15% полиестер. Панталоните се направени од висококвалитетна ткаенина, удобна истегната и многу издржлива за да ве одржат ладни, суви и удобни додека работите надвор. Прилики : случајно, домашно носење, дневна, излегување, јога, тренингот, одмор или абење на плажа. Машинско миење. Две погодни странични џебови панталони и две џебови за грб, помогнете да ги држите вашите работи. 85% памук, 15% полиестер. Белилото и чистењето на суво не се препорачуваат за овие панталони за зимски широки нозе. Мода и трендовски. Функција : Широки панталони за нозе, еластична лента за половината, панталони со џебови, права нога, лабава фитинг, висока половината, долги панталони на глуждот за жени. Еластични панталони за половината со затворање на влечење. Дизајн : права нога, половината за влечење, корисни џебови, широка нога, бесплатни градски џемпери, цврста боја или дизајн на шема, активни џемпери со високи половини. Нега на облека : Миење на ладна вода/миење на рацете/машината. Карактеристики : Ткаенината има истегната, удобна, еластична и дише ткаенина. Совршено е за совпаѓање со маица/патики/активни облеки/дуксери, или џемпери и џемпери за крајната удобност. Мека, лесна, дише. Нега на облека : Миење на ладна вода/миење на рацете/машината. Секојдневен. Улична облека на отворено. Совршено за лето, есен и рана зима, случајното вклопување е совршено за сите прилики, што го прави целогодишна ставка што мора да ја има во вашата гардероба. Товарни панталони со високи половини на жените со слобода на движење и висока отпорност на абразија. Затворање на влечење. Овие панталони можат да се носат со многу видови облека. Совршен за јога, дневна, одење, трчање работи, работа од дома, спиење, работа во дворот, атлетски и секојдневно секојдневно носење. Две погодни странични џебови панталони и две џебови за грб, помогнете да ги држите вашите работи. Прилики : Совршен за пролет есен и зима, одлично за трчање, вежбање, фитнес и секаков вид тренинг. Затворање на влечење.

Избор на клиенти..