• Свеж
Tofficu 45 компјутери патент торбички во канцелариски PVC A4 црна мрежа
zoom_in

Tofficu 45 компјутери патент торбички во канцелариски PVC A4 црна мрежа

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Торба со патент со датотеки- Овие торби се доволно пространи за да држат пенкала, бришачи, важни датотеки ,. Торба за патенти за патенти-Овие торбички за патенти се високо-одделенија и издржливи ПВЦ материјали, можат да бидат за некое време. Торба за складирање на патент-Оваа торбичка за патент е изработена од ПВЦ без штети и високо ниво, транспарентно и видливо, силно и издржливо. Поднесена торбичка за складирање- патентот на торбичката за датотеки е рамна, лесна за отворање и затворање, за да ги спречите вашите предмети во неа да се лизгаат. Овие торбички за патенти може да бидат и за чување козметика, тоалети, датотеки, канцелариски материјали. - Голем капацитет, управувајте со датотеки, писма, изјави, фотографии, картички, на уреден начин. Погоден за употреба во домови, училишта, колеџ, канцеларии и патувања, може да биде да се организираат книги, хартија, сметки, фотографии, козметика, играчки. Торба со патент со датотеки- Овие торби се доволно пространи за да држат пенкала, бришачи, важни датотеки ,. Торба за патенти за патенти-Овие торбички за патенти се високо-одделенија и издржливи ПВЦ материјали, можат да бидат за некое време. Торба за складирање на патент-Оваа торбичка за патент е изработена од ПВЦ без штети и високо ниво, транспарентно и видливо, силно и издржливо. Поднесена торбичка за складирање- патентот на торбичката за датотеки е рамна, лесна за отворање и затворање, за да ги спречите вашите предмети во неа да се лизгаат. Овие торбички за патенти може да бидат и за чување козметика, тоалети, датотеки, канцелариски материјали. - Голем капацитет, управувајте со датотеки, писма, изјави, фотографии, картички, на уреден начин. Погоден за употреба во домови, училишта, колеџ, канцеларии и патувања, може да биде да се организираат книги, хартија, сметки, фотографии, козметика, играчки. Пакетот вклучува 45 x Zipper Tags Tags Castics -Големина : 32.50x23.50x0.50cm/12.77x9.24x0 торбички со мрежи со патент. -Којност : Црна чиста торба за датотеки -Материјал : ПВЦ -мрежа за датотеки -патент на торбичката за датотеки е рамен, лесен за отворање и затворање, за да ги спречи вашите предмети во неа за да се лизгаат торбите за датотеки со студенти. -Покорно складирање на канцелариски материјал, како што се пенкала, моливи, владетели, белешки, бришачи, итн. -Дод-отпорни и отпорни на абење, погодни за наставници, студенти, канцелариски работници, службеници, итн. -Се торбичките со патент се високо-одделени и издржливи ПВЦ материјали, можат да бидат за временска торба за документи за време. -Оваа торбички за патенти, исто така, може да се чуваат козметика, тоалети, датотеки, канцелариски материјали, итн. Канцеларија за датотеки.

Избор на клиенти..