• Свеж
Рапала Хаски Магнум 25
zoom_in

Рапала Хаски Магнум 25

DEN 335.68

Стока
check Достапно.

Риболов мами. Одлично за кутија за справување. Риболов мора за професионалец. Направено во Кина. Риболов мами. Одлично за кутија за справување. Риболов мора за професионалец. Направено во Кина. Rapala Hmag25bsrd Husky Magnum 25 Blue Sardine.

Избор на клиенти..