• Свеж
Велигденска Венец За Украсување Посакувам Да Живеете Во Соседството Украс На Срцето Гроздобер Витраж Панели
zoom_in

Велигденска Венец За Украсување Посакувам Да Живеете Во Соседството Украс На Срцето Гроздобер Витраж Панели

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

?Тоа Е Толку Мал Мал Подарок, Но Покажува Огромна Грижа за Вашата Сакана!. Посакувам Да Живееше Во Соседството Срце Украс. Керамичко Срце За Да Покажете Дека Некој Посебен Колку Ви Недостасува Да Бидете Со Него, Особено Овој Период Од Годината. Без Разлика Дали Станува Збор За Член На Семејството, Пријател Или Некој Што Ви Значи Многу Со Години Гордо Ќе Виси На Новогодишната Елка На Примателите. Сите Ги Имаме Оние Луѓе Што Сакаме Да Живеат Во Соседството, Покажете Им. Јасни Кварцни Кристали за Автомобили Занишан Пингвин Голема Топка Украси Таванот Божиќ Големи Топки Кристали под 10 Велигденски Јајца За Украсување Мачка Божиќ Украси Мини Топка Занаети Обичен Божиќ Венец Миро Топки. Велигденска Венец За Украсување Посакувам Да Живеевте Во Соседството Украс На Срцето Гроздобер Витраж Панели Големина : приближно 8см х 8см ?ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 ● Посакувам Да Живеете Украс За Срце Од Соседството Ви Благодариме што застанавте и ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме. Имајте благословен ден!.

Избор на клиенти..