• Свеж
[Најновата] Buble Pop Game Bubble Fidget Sensory Toy, шаховска табла, притискање на меурчиња за играње попер за време на родител-дете, интерактивна џамбо силиконска играчка за олесну?
zoom_in

[Најновата] Buble Pop Game Bubble Fidget Sensory Toy, шаховска табла, притискање на меурчиња за играње попер за време на родител-дете,

DEN 111.68

Стока
check Достапно.

да се бориме со семејството, пријателите, колегите, да ве чуваат подалеку од здодевност и осаменост. - Дизајн на шаховска табла, додавајќи 2 коцки ја прави играта поинтересна, можете да ја играте играчката со голема големина на шаховска табла со семејството или пријателите. 【Ефективно ослободете го стресот】 : Кога го стискате меурот, играчката за шаховска табла со меурчиња може да направи мал и пријатен звук на пукање, што може ефикасно да ви помогне да го ослободите стресот на вознемиреност и да ги вратите вашите емоции, да уживате во забавата на притискање. - Подароци за вашите деца, пријатели, семејства. Нашите производи поминаа строги инспекции за квалитет, доколку имате проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас. 【Интелигентна игра на табли】 : Поп -фитџот е играчка играчка која може да ја искористи вештината за логично размислување на децата, одлична за сите стари над 3 години. Spectibubal за сите видови на луѓе, добар е помошник да ги врати емоциите и да го олесни стресот. Може да се игра со различни правила, можете да направите своја правило за игра. 【Одличен подарок за сите возрасти】 : совршен подарок за деца (над 3 години), семејства и пријатели. Fidget Popper е одлична сензорна играчка за пациенти со аутизам, постари лица, возрасни и деца. 【Безбеден силиконски материјал】 : Сензорната играчка за пукање на меурчиња е изработена од безбеден и висококвалитетен силиконски материјал, кој е нетоксичен и без вкус и нема да предизвика штета на вашите деца и миленичиња, таа е мека, миење и издржлив, и може да се притисне постојано долго време, тоа е многу добра интерактивна играчка родител-дете.

Избор на клиенти..