• Свеж
Hiimiei 8.5x11 Акрилен wallиден знак на знак со 3 метри лента
zoom_in

Hiimiei 8.5x11 Акрилен wallиден знак на знак со 3 метри лента

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

【Лесно за склопување】 Можете да го инсталирате нашиот држач за знаци на акрилен wallид со употреба на 3М лента, можете да го залепите пластичниот знак на која било површина. 【Премиум акрилик】 Нашиот држач за знаци на wallидот е изработен од густ транспарентен акрилик, кој има трајно и цврсто да се користи долго време. 【Дневна замена】 Нема потреба да ја отстранувате рамката формирајте го wallидот, погодно за вметнување хартија лесно и брзо од нашиот држач за знаци на wallидот со отвор на страните. 【Широко користен】 Транспарентен на знакот на знакот нуди одличен ефект на информации за прикажување со хартија од 8,5x11 инчи. Може да се користи за бизнис, канцеларии, продавници, цркви, болници, училишта и многу повеќе. 【Разновиден држач за хартија】 Идеален избор за прикажување на еден лист за рекламирање, промоција, најави, фотографии на држачот на хартија за чиста рамка. Не само за јасно прикажување, туку и за професионален изглед. 【Лесно за склопување】 Можете да го инсталирате нашиот држач за знаци на акрилен wallид со употреба на двострана лента, можете да го залепите пластичниот знак на која било површина. 【Лесно за склопување】 Можете да го инсталирате нашиот држач за знаци на акрилен wallид со употреба на двострана лента, можете да го залепите пластичниот знак на која било површина. Hiimiei 8.5x11 Акрилен wallиден знак на знак со 3М лента (6 пакет + 10 пакет).

Избор на клиенти..