• Свеж
Среќна Свети Патрикс Ден круг метал знак ирски декор метал венци знаци добредојде на знак метал wallид уметност 17 март домашен декор за дневна соба тремот спална соб?
zoom_in

Среќна Свети Патрикс Ден круг метал знак ирски декор метал венци знаци добредојде на знак метал wallид уметност 17 март домашен

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Големина : 9x9 инчи (23x23 см). Лесен за инсталирање, знакот за калај има дупки што можат да се монтираат на wallsидови или огради. Дупките за завртки се пред-дупчат за лесно виси и нема да го оштетат wallидот. Материјал : Изработено од метален калај со висок степен, површината не е лесно да се 'рѓоса или се наведнува, издржлива за долгорочна декорација. Белешка : Боите се изменети, за промени, контактирајте не. Широка апликација : Ретро гроздобер класични метални знаци. Погоден е за многу места, како што се Бар Бар, ресторан, паб, хотел, вечера, кафе, дом, железна мрежа, ограда, шума, градина, врата, wallид декор, фарма, грицка, супермаркет, трговски центар, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, Дневна соба, спална соба, бања, декорација на гаража, создавање договорна, но модерна атмосфера. Совршен подарок : Овој производ е особено погоден за декорација на домови. Оваа метална wallидна уметност не е погодна само за ваша сопствена употреба, туку и за подароци. Во САД !!! Ние сме на Интернет 24 часа на ден. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро!. Прилагодени знаци улична знак метал уметнички метални уметности алуминиумски метални знаци дворови знаци wallидни плакети железо знак wallид закачалка дома украси wallидни украси за спална соба за дневна соба пред тремот кафе кујна канцеларија гаража подароци затворени/надворешни употреби- боја : како што се прикажани сликите.- Материјал : Метал (алуминиум) .- Нов, висок квалитет .- Водоотпорна, чиста едноставна и боја. Так. - може да се стави на маса или да се обеси на идот. -Тоа е погоден за многу места, како што се бар, кафе, трпезарија, спална соба, куќа, хотел, декорација на клупски wallидови, создавање договорна, но модерна атмосфера. Домашен декор - вашиот најдобар домашен партнер!.

Избор на клиенти..