• Свеж
ФОТОПРО Флексибилен статив со лесен ладен телефон за чевли за монтирање на мини -столб за статив со предводена светлина за селфи за телефонска фотографија со фотоа
zoom_in

ФОТОПРО Флексибилен статив со лесен ладен телефон за чевли за монтирање на мини -столб за статив со предводена светлина за селфи

DEN 559.68

Стока
check Достапно.

Стенд за статив на мобилниот телефон има флексибилни нозе за безбеден прилог и прилагодлива универзална мобилна мобилен телефон и пополнете светлина. Дифузерот е дизајниран да ја направи светлината за полнење помека и помалку заслепувачка. 【64 парчиња LED светло со дифузери】 fotopro fs03 мини полнење светло користи 64 висококвалитетни LED диоди, максималната осветленост е до 850 LM (2500 K-6500 K), и можете да пукате нагоре и надолу. Стенд за статив на мобилниот телефон има флексибилни нозе за безбеден прилог и прилагодлива универзална мобилна мобилен телефон и пополнете светлина. Дифузерот е дизајниран да ја направи светлината за полнење помека и помалку заслепувачка. Не е потребно прицврстување. 【Висок квалитет】 Fotopro Мобилен телефон Трипод Флејд стапала се изработени од висока еластичност и еколошка гума, со внатрешно алуминиумско јадро, кое е постабилно и издржливо од другите штандови со памучни телефони со пена. Кога батеријата е мала, може да се користи при полнење. 【Висок квалитет】 Fotopro Мобилен телефон Трипод Флејд стапала се изработени од висока еластичност и еколошка гума, со внатрешно алуминиумско јадро, кое е постабилно и издржливо од другите штандови со памучни телефони со пена.

Избор на клиенти..