• Свеж
Гермабен ВТОРИ-Природен Конзерванс-Чист Течен Конзерванс-Одличен За правење лосион, крем и шампон - 2оз
zoom_in

Гермабен ВТОРИ-Природен Конзерванс-Чист Течен Конзерванс-Одличен За правење лосион, крем и шампон - 2оз

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Сите Природни Конзерванс-Јасна вискозна течност. Идеален систем за конзерванси за шампон, лосион и крем. За повеќето решенија додадете околу 5 капки Гермабен ВТОРИ на 1 килограм производ. Сите конзерванси се продаваат по тежина, а не волумен-Најдобро ако се користат во рок од една година од отворањето.

Избор на клиенти..