• Свеж
Heatsенски задникот на задникот на Tylarcer со џебови, плетени високи половини на колкот за кревање компресија хеланки тренингот јога панталони
zoom_in

Heatsенски задникот на задникот на Tylarcer со џебови, плетени високи половини на колкот за кревање компресија хеланки тренингот

DEN 415.84

Стока
check Достапно.

Затворање на ременот.Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Затворање на ременот. Control Control Whightspase стомакот-Контролен појас на половината и стомакот со лесна до средна компресија за тенок вклопување, вклопување и контура во секоја поза и движење, тесните хеланки за жените го поминаа тестот за заштита на сквотот, не се влева во Вашиот стомак за поудобно вклопување што се чувствува како едвај да го носите, совршен за активни жени. Панталоните за јога не се погодни само за спорт, туку и ја задоволуваат разноврсноста на модата надвор од улицата, вие го заслужувате тоа!. Poncepocket јога панталони/ткаенина ◄ : Невидлив дизајн на џеб, две странични џебови за лесно поставување на копчињата за телефон или парични картички дома или додека работите надвор, панталони за кревање на задник за жени направени од ткаенина со највисок квалитет (полиамид, спандекс), удобно и дишење , меките истегнати, текстурирани и непроaирни хеланки обезбедуваат максимална удобност и заштита во секоја од вашите атлетски позиции. ► Шип-кревање хеланки ◄ : женските хеланки за кревање на задниот дел нежно ги компресираат задникот, дизајнирани со функции за слабеење и кревање на колкот, контурирајте ги кривините на вашето тело и изгледаат повеќе тенки и слатки. ► Мултифункционални панталони ◄ : Панталони за јога се родени за да го подобрат здравственото искуство на жените, хеланките за компресија на жените се совршени за вежбање во теретана, трчање, јога, пилатери, планинарење или секојдневно носење, работа, забава, датум, одмор, патување, итн. Изберете хеланки на Tylarcer и ветете дека ќе служите сè додека не бидете задоволни. Control Control Whightspase стомакот-Контролен појас на половината и стомакот со лесна до средна компресија за тенок вклопување, вклопување и контура во секоја поза и движење, тесните хеланки за жените го поминаа тестот за заштита на сквотот, не се влева во Вашиот стомак за поудобно вклопување што се чувствува како едвај да го носите, совршен за активни жени. Изберете хеланки на Tylarcer и ветете дека ќе служите сè додека не бидете задоволни. ► Мултифункционални панталони ◄ : Панталони за јога се родени за да го подобрат здравственото искуство на жените, хеланките за компресија на жените се совршени за вежбање во теретана, трчање, јога, пилатери, планинарење или секојдневно носење, работа, забава, датум, одмор, патување, итн. 75% најлон, 25% спандекс.

Избор на клиенти..