• Свеж
Лента за сликари на кафеава боја, 1,97 инч33 јарди, 1 ролна, занаетчиска лента за хартија, лента за наставници, за уметност, украсување, пијано
zoom_in

Лента за сликари на кафеава боја, 1,97 инч33 јарди, 1 ролна, занаетчиска лента за хартија, лента за наставници, за уметност,

DEN 191.84

Стока
check Достапно.

【Содржина на пакетот】- ленти со кафеава сликар, 1,97 инчи33 јарди, 1 ролна ,. 【Mulit-површина】- Заштедете време подготвувајќи се за сликање со нашата лесна лента за пијана, која ќе се држи до скоро целата површина, вклучувајќи дрво, сув wallид, насликан сув wallид, стакло, метал и трим. И повеќе. 【Создадете остри линии】- Сликата лента може да создаде остри линии и тесни рабови кога се користи во сликарството, DIY и сликарството. 【Нема остаток】- Брзо отстранете ја занаетчиската лента по слики без страв да ја уништите вашата напорна работа со нашето благо лепило што нема да ви ја искине бојата или сувиот wallид при отстранување. Лесно отстранет без остаток оставен зад себе. 【Отпорен на висока температура】- има добри перформанси на одредена висока температура и може да се користи во затворено и на отворено. 【Содржина на пакетот】- ленти со кафеава сликар, 1,97 инчи33 јарди, 1 ролна ,. 【Mulit-површина】- Заштедете време подготвувајќи се за сликање со нашата лесна лента за пијана, која ќе се држи до скоро целата површина, вклучувајќи дрво, сув wallид, насликан сув wallид, стакло, метал и трим. И повеќе. 【Создадете остри линии】- Сликата лента може да создаде остри линии и тесни рабови кога се користи во сликарството, DIY и сликарството. 【Нема остаток】- Брзо отстранете ја занаетчиската лента по слики без страв да ја уништите вашата напорна работа со нашето благо лепило што нема да ви ја искине бојата или сувиот wallид при отстранување. Лесно отстранет без остаток оставен зад себе. 【Отпорен на висока температура】- има добри перформанси на одредена висока температура и може да се користи во затворено и на отворено. Функција : Лентата е лесна за примена и чисто отстранување, со силна адхезија, совршена за репозиционирање. Оваа лента може да работи на најразлични површини. Вклучува сув wallид, иверица, чаршафи, метал и стакло. Служба за насликани или лесно текстурирани површини. Спецификација : Ширина : 50 mm / 1,97 In Cheach Roll должина : 30 метар / 98 стапки Конкор : Содржина на кафеава пакет : 1 x лента.

Избор на клиенти..