• Свеж
EddieSports.co.uk Бокс Колекционерски предмети Со Прилагодено Шампионатот Борење Ремени Возрасни Фудбал Големина Кориснички Наслов
zoom_in

EddieSports.co.uk Бокс Колекционерски предмети Со Прилагодено Шампионатот Борење Ремени Возрасни Фудбал Големина Кориснички

DEN 902.40

Стока
check Достапно.

Please ве молам дм ме вашиот дизајн или концепт на појас за да разговарате за концептот пред да ја поставите нарачката. ☞ Прилагодено Првенство Борење Појас Бокс Колекционерски Фудбал Возрасни Големина Сопствени Наслов. ☞.Плоча Метал : Месинг (Цинк достапен на барање со дополнителни трошоци). Ремен : 100% Кожа Најголема Големина На Половината : Се Вклопува до 46 "Должина На Ременот : ~50". Дебелина на плочата : 2мм (4мм Верзија достапна на барање со дополнителни трошоци). Please ве молам дм ме вашиот дизајн или концепт на појас за да разговарате за концептот пред да ја поставите нарачката. ☞ Прилагодено Првенство Борење Појас Бокс Колекционерски Фудбал Возрасни Големина Сопствени Наслов. ☞.Плоча Метал : Месинг (Цинк достапен на барање со дополнителни трошоци). Ремен : 100% Кожа Најголема Големина На Половината : Се Вклопува до 46 "Должина На Ременот : ~50". Дебелина на плочата : 2мм (4мм Верзија достапна на барање со дополнителни трошоци). Добредојдовте Во Еди сепак, може да побарате целосна наплата во рок од 30 дена по враќањето на ременот на првобитната локација.ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ако сте ја поставиле нарачката случајно или сте ја купиле неточната ставка, нема да издадеме наплата.2. Купувачот ќе ги сноси трошоците за враќање на ременот.———————————————————— : ) Забавувај шопинг!Еди и Мир.

Избор на клиенти..