• Свеж
Шкотски Неконтролиран Лав Бенто Ручек Кутија Истекување-Доказ Бенто Кутија Контејнери За Храна со 2 Прегради За Работа Во Канцеларија Пикник
zoom_in

Шкотски Неконтролиран Лав Бенто Ручек Кутија Истекување-Доказ Бенто Кутија Контејнери За Храна со 2 Прегради За Работа Во Канцеларија

DEN 460.64

Стока
check Достапно.

дрво+пп. Произведено во САД Или Увезено. Оваа бенто кутија е изработена од висококвалитетен материјал, издржлив и еднократно. Со двослоен дизајн на бенто кутија, тој е запечатен и отпорен на истекување, што може да спречи истекување на храна во кутијата или бегство од мирис и да ја одржува храната свежа. Имаме три бои за избор : Л : 10,2 см/4", В : 19см/7,5", Ч : 9,5 см/3,7", Со прибор за јадење (пар стапчиња за јадење, лажица) за зеленчук, овошје И закуски Чекај. бенто кутија кутија за ручек за возрасни модата е совршена за патување, работа, пикник, пешачење, кампување, риболов, канцеларија, патување, парк, плажа итн. Подарете го како подарок на вашиот љубовник, пријател, девојка, сакана личност или вашиот најдобар Подарок. Забелешка : овој производ не може да се стави во микробранова печка. Ние сме полни со доверба во нашите бенто кутии, ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни да купите!. Вкусот на домот е уште подобар со бенто кутија која ви помага да се грижите за себе и за вашето семејство со тоа што ќе ви овозможи да уживате во домашните оброци во бенто кутија дури и кога сте далеку од дома. Нашите стилски кутии за ручек се совршен избор за секој што бара стилска кутија за ручек.Потсетник : кутијата бенто се пере, се препорачува да ја измиете само рачно и повторно да ја користите.

Избор на клиенти..