• Свеж
SOONHUA Елка Топпер, Сјај Дрво Врвот Ѕвезда Божиќ Партија Декорација Блескав Елка Ѕвезда За Елка Декорација Дрво Домашен Декор Употреба, 9,84 инчи
zoom_in

SOONHUA Елка Топпер, Сјај Дрво Врвот Ѕвезда Божиќ Партија Декорација Блескав Елка Ѕвезда За Елка Декорација Дрво Домашен Декор

DEN 89.44

Стока
check Достапно.

Квалитетен Материјал : нашата ѕвезда на врвот на дрвото е изработена од врвен пвц материјал, лесен, цврст и издржлив, не е лесен за кршење. Блескава Површина : Со сјај во прав на површината, божиќната топпер ѕвезда изгледа сјајна под светлина, убава и ја прави Вашата Елка попривлечна. Сечење На Дното : ѕвездениот врв има димензии 10 инчи, има цврсто дно и можете да го исечете како што е потребно за монтирање на врвот На Елката. Декорација на новогодишна Елка : овој сјаен прелив за Новогодишна елка што го прифаќа традиционалниот изглед со 5 краци е одличен за украсување и додавање виталност на Вашата Елка. Нашата ѕвезда на врвот на дрвото е изработена од врвен пвц материјал, лесен, цврст и издржлив, не е лесен за кршење. Со сјај во прав на површината, божиќната топпер ѕвезда изгледа сјајна под светлина, убава и ја прави Вашата Елка попривлечна.

Избор на клиенти..