• Свеж
3-во-1 Анализатор на гас CO2 метар јаглерод диоксид детектор во затворен монитор за квалитет на воздухот со температурна влажност е прикажан тестер за квалитет на воз
zoom_in

3-во-1 Анализатор на гас CO2 метар јаглерод диоксид детектор во затворен монитор за квалитет на воздухот со температурна влажност

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Професионална технологија за откривање на одделение, овој мерач на СО2 има стабилни перформанси и голема точност. Опремена со функција за ресетирање, откако ќе ги ресетирате сите параметри ќе бидат вратени на фабричките параметри. Овој воздушен тестер е погодно да се смести во секој агол на дома, училиште, канцеларија, автомобил и други места за прецизно откривање на квалитетот на воздухот. Димензија : апликација.7.5x3.5x14cm/2.95x1.37x5.51in. Откријте и следете ги проблемите со воздухот во кое било време за да се обезбеди здравјето на членовите на семејството или вработените. Specification : Type : Carbon Dioxide Monitor Material : ABSApplications : for home, public site, agriculture, animal husbandry, industry, and more.Features : Carbon Dioxide Monitor, CO2 Meter Tester, Air Quality Monitor, Temperature and Humidity Display, Home Improvement Tools Dimension : app .7.5x3.5x14cm/2.95x1.37x5.51 Incolor : White Quantity : 1 PCNote 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 CM поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите.2. Да се ​​однесуваме на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Пакетот вклучува : 1 компјутер x јаглерод диоксид монитор. Слободно можете да се консултирате со нашата услуга за клиенти ако имате какви било прашања.

Type:
Carbon Dioxide Monitor
Material:
ABS
Applications:
for home, public site, agriculture, animal husbandry, industry, and more.
Features:
Carbon Dioxide Monitor, CO2 Meter Tester, Air Quality Monitor, Temperature and Humidity Display, Home Improvement Tools
Dimension:
app.7.5x3.5x14cm/2.95x1.37x5.51in
Color:
White
Quantity:
1 Pc
Note :
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package includes:
1 Pc x Carbon Dioxide Monitor:
Please feel free to consult our customer service if you have any questions. :

Избор на клиенти..