• Свеж
Производи од пиперка крал петел Чаби, тен, тен
zoom_in

Производи од пиперка крал петел Чаби, тен, тен

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Земја на потекло е САД. Димензијата на пакетот на производот е 9 "l x 3" w x 3 "ч. Тежината на пакетот на производот е 1 фунти. Земја на потекло е САД. Димензијата на пакетот на производот е 9" l x 3 "w x 3 "ч. Тежината на пакетот на производот е 1 фунти. Дали сакате вашето прво дилдо да изгледа и да се чувствувате исто како и карпестиот обетка за кои секогаш сте фантазирале? Престанете да сонувате и станете со кралот! Секоја вена, секоја вратило и секоја глава е внимателно рачно изработена со исклучителни детали за да ви го даде најреалното искуство досега замислено. Моќната основна чаша за вшмукување се држи до скоро секоја рамна површина и ја прави компатибилна секоја дилдо. Направено во најсовремениот објект за производство на гума на Пипедрем, секој крал петел е без фталат, без латекс, безбеден од телото и хипоалергичен. Најдобро од сè, Кинг Кок е гордо направен во САД за да можете да уживате во секое ремек -дело со доверба.

Избор на клиенти..