• Свеж
X-Gree 5 Pare CB64 Моторна јаглеродна четка 11 x 8 x 5mm за алатка за напојување H-ITA-C-HI (5 PAIA CB64 моторна јаглеродна четка 11 x 8 x 5mm на H-ITA-C-HI алатка за напојување
zoom_in

X-Gree 5 Pare CB64 Моторна јаглеродна четка 11 x 8 x 5mm за алатка за напојување H-ITA-C-HI (5 PAIA CB64 моторна јаглеродна

DEN 131.84

Стока
check Достапно.

Земја на производство : Кина; Материјал : јаглерод, метал. Нето тежина : 26g; Содржина на пакет : 5 пара x јаглеродна четка. Бренд : ; Модел : H-ITA-C-HI CB64. Главна боја : темно сива, сребрен тон, златен тон; Големина на јаглеродната четка : 11 x 8 x 5mm (l * w * t) (Colore Princemale : Grigio Scuro, Tono Argento, Tonalità Oro, Dimensee Pennello : 11 x 8 x 5 mm (L * W * T). Вкупна должина : 25мм / 1 "(Lunghezza Totale : 25mm / 1 ''. Земја на производство : Кина; Материјал : јаглерод, метал. Нето тежина : 26g; Содржина на пакет : 5 пара x јаглеродна четка. Бренд : ; модел : H-ITA-C- Здраво CB64. Главна боја : темно сива, сребрен тон, златен тон; јаглеродна четка Големина : 11 x 8 x 5mm (L*W*T) (Colore Pricengale : Grigio Scuro, Tono Argento, Tonalità Oro, Dimenseme Pennello : 11 x 8 x 5 mm (l * w * t). Вкупна должина : 25мм / 1 "(Lunghezza Totale : 25mm / 1 ''. 5 пара CB64 моторна јаглеродна четка 11 x 8 x 5mm за H-ITA-C-HI Power Blrushes Will на крајот носат и треба да се заменат со цел правилно да работи алатка. Овие четки за моторни јаглерод се одлични замени за алатки за напојување H-ITA-C-HI. Ова е производ што не е ОЕМ. Само додаток. Моторна јаглеродна четка 11 x 8 x 5mm на H-ITA-C-HI Power Toolpaese Di Produzione : Cina; Materiale : Carbonio, Metallopeso Netto : 26 g; Contenuto della Конфезионе : 5 Paia x Pennello во Carbone : ; Modello : H-Ita-C-Hi CB64 Colore Princemale : Grigio Scuro, Tono Argento, Tonalità Oro, Dimenseme Pennello : 11 x 8 x 5 mm (L * W * T) Lunghezza Totale : 25mm / 1 ''.

Избор на клиенти..