• Свеж
ЛЕЛУВ ЦРНА МАКСИ ПЕНС ПУМП ПРЕМИУМ Силиконски комплет за црево со 12 инчи должина x 2,00 инчи со дијаметар широк прирабник
zoom_in

ЛЕЛУВ ЦРНА МАКСИ ПЕНС ПУМП ПРЕМИУМ Силиконски комплет за црево со 12 инчи должина x 2,00 инчи со дијаметар широк прирабник

DEN 1392.32

Стока
check Достапно.

Макси -вакуумската рачка на оваа пумпа за пенис е цврста, но сепак ергономска за мали и средни раце. Вакуумски опсег : 0-30 hg (0-760 mm Hg,) со вентил за брзо ослободување за безбедност. Цврст месинг вакуум цилиндер и глава со висококвалитетно ергономско живописно црно најлонско тело. Поставувањето на брзо ослободување на цилиндерот овозможува да се одржи притисокот, без пумпата да треба да остане прикачена. Акрилен цилиндер со премиум одделение со wallsидови дебели 3мм, широка прирабница создава поголема удобност без потреба од дополнителни додатоци - беспрекорен дизајн и владетели по должината на страната. Макси -вакуумската рачка на оваа пумпа за пенис е цврста, но сепак ергономска за мали и средни раце. Вакуумски опсег : 0-30 hg (0-760 mm Hg,) со вентил за брзо ослободување за безбедност. Цврст месинг вакуум цилиндер и глава со висококвалитетно ергономско живописно црно најлонско тело. Поставувањето на брзо ослободување на цилиндерот овозможува да се одржи притисокот, без пумпата да треба да остане прикачена. Акрилен цилиндер со премиум одделение со wallsидови дебели 3мм, широка прирабница создава поголема удобност без потреба од дополнителни додатоци - беспрекорен дизајн и владетели по должината на страната. Leluv Maxi е цврст комплет за вакуумска пумпа за зголемување на мажите со совршен спој на премиум занаетчиство и издржливост. Екстра-дебелиот јасен, лесен, непречен цилиндар е дипломиран и во инчи и сантиметри нагоре, дозволувајќи ви да го гледате и да го обележите вашиот напредок во растот точно. Вклучува екстра широка основна прирабница за удобност без дополнителни додатоци. Премиумто црево е дизајнирано за сесии за пумпање без проблеми со лизгав силиконски материјал е не-галанвантен, а нашите специјално дизајнирани фитинзи за брзо дисконирање за да понудат сесии за пумпање за проширување без проблеми. Можете дури и да го исклучите цревото од цилиндерот и ќе го одржи вакуумот!.

Избор на клиенти..