• Свеж
Сибирски хаски снегулки отпорни на топлина митови и држачи за тенџере
zoom_in

Сибирски хаски снегулки отпорни на топлина митови и држачи за тенџере

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина за полесно чистење. Овој сет доаѓа со 2 мити од рерна и 2 држачи за тенџере. Еден од држачите на тенџере има малку џеб за да ги ставите рацете. Добра големина за да не се запали рацете при отстранување на работи од рерна. Плус дополнителните помали држачи за тенџере вклучени се одлични за помали ракувани тави на шпоретот. Занаетчиство со добар квалитет, штити од топлина добро и удобно чувство е зошто треба да го купите ова. Лента од страната за лесно виси и складирање. Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина за полесно чистење. Овој сет доаѓа со 2 мити од рерна и 2 држачи за тенџере. Еден од држачите на тенџере има малку џеб за да ги ставите рацете. Добра големина за да не се запали рацете при отстранување на работи од рерна. Плус дополнителните помали држачи за тенџере вклучени се одлични за помали ракувани тави на шпоретот. Занаетчиство со добар квалитет, штити од топлина добро и удобно чувство е зошто треба да го купите ова. Лента од страната за лесно виси и складирање. Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина за полесно чистење. Овој сет доаѓа со 2 мити од рерна и 2 држачи за тенџере. Еден од држачите на тенџере има малку џеб за да ги ставите рацете. Добра големина за да не се запали рацете при отстранување на работи од рерна. Плус дополнителните помали држачи за тенџере вклучени се одлични за помали ракувани тави на шпоретот. Занаетчиство со добар квалитет, штити од топлина добро и удобно чувство е зошто треба да го купите ова. Лента од страната за лесно виси и складирање.

Избор на клиенти..