• Свеж
HITACHI 321275 CLANKSHAFT DH40MR DH40FR замена на дел
zoom_in

HITACHI 321275 CLANKSHAFT DH40MR DH40FR замена на дел

DEN 697.60

Стока
check Достапно.

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT. Исти одлични алатки, со само ново име. Оригинален дел за замена на алатката Хитачи. За употреба на производи за алатки Hitachi Power. Одете во Hitachipowertools за информации за гаранција. Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT. Исти одлични алатки, со само ново име. Оригинален дел за замена на алатката Хитачи. За употреба на производи за алатки Hitachi Power. Одете во Hitachipowertools за информации за гаранција.

Избор на клиенти..