• Свеж
Jardwe 1 сет тава лоби дома дома од не'рѓосувачки рачки за зачувување на комплет за употреба на рачен челик за чистење на домаќинства комбо стои исправена четка за и ме?
zoom_in

Jardwe 1 сет тава лоби дома дома од не'рѓосувачки рачки за зачувување на комплет за употреба на рачен челик за чистење на домаќинства

DEN 603.68

Стока
check Достапно.

Метла за чистење на подот-влакната на метлата се густи и, а прашина има дизајн на чешел што може лесно да ја отстрани вашата коса или миленичиња. Снабдувања за чистење на домови-✨ Рамната страна на прашината се вклопува во подот, што го олеснува влечењето на прашината. Метла го располага со лесен дизајн, така што можете лесно да го држите и користите. Дизајнот на долгата рачка на метла се осигура дека можете да го затегнете подот поудобно. Чиста четка и сет на прашина-има рачка на шипката за прашина, лесна за носење и удобно за зафаќање. Метла и лопата-оваа метла е составена од меки влакнести метла кои ефикасно фаќаат и. Диск со голем капацитет е многу погоден за зафаќање на голема површина. Метла за чистење-соби и прашина : Големината на производот е мала, не зазема простор, метлата може да се обеси на wallидот. Пакетот вклучува 1 x прашина од 1 x Карактеристики на метла -Материјал : не'рѓосувачки челик, пластична прашина за чистење на домови - Големина : 89.00x26.30x25.80cm/34.98x10.34x10 лопата за ѓубре. -Со долга рачка, метла ви овозможува да ја зафатите дури и под софата или друг агол лесно материјал за чистење дома. -Ветите на метлата се густи и, а престојот во прашина има дизајн на чешел што може да ја отстрани вашата коса или миленичиња коса лесно сет на тава. -Настата за висина на рачката ја прави метла да се обеси на јадицата за лесно складирање стабилен прашина. -Наперите на метла и прашина се изработени од не'рѓосувачки челик, од цврсти и долгогодишни кујнски метли за употреба. -Моста и прашина го усвојува дизајнот на врската со токи, практичен и удобен за употреба на метла за чистење на косата. - Боја : Како што е прикажано, уредот за чистење на бањата за чистење на бања, информации за распрснување на метла, големината на метла е мала, а широката прашина е преклопна, не зазема место, лесно за складирање. Чистење на подот? Нашето производство може да ги исполни сите ваши барања со и сигурен материјал за долготрајна употреба.

Избор на клиенти..