• Свеж
Sealey VS7032 Race Race & Seal Driver Set 52PC
zoom_in

Sealey VS7032 Race Race & Seal Driver Set 52PC

DEN 4286.24

Стока
check Достапно.

52 парчиња сет за тркачки лежишта и заптивка. Управување, центар и суспензија. Алатки за лежишта. Сет на четириесет и девет квадратни возачи на тешки челици од Ø18мм до 744мм. Погодно за инсталација на лежишта или заптивки без да се оштети лежиштето, заптивката или куќиштето. Адаптерите исто така можат да се користат во стандарден печатница.

Избор на клиенти..