• Свеж
Imountek сад за сушење решетката за сушење на табла за мозоци Организатор на организатор за прибор за јадење кујнски шалтер врвен простор за складирање на полици за су?
zoom_in

Imountek сад за сушење решетката за сушење на табла за мозоци Организатор на организатор за прибор за јадење кујнски шалтер

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Мултифункционална решетка за сушење на садот : Оваа решетка за сушење на садот со голем простор е погоден за сите видови на прибор за јадење како чинии, чинии, чаши и тави. Исто така, опремено е со други додатоци, вклучувајќи држач за прибор за јадење и стаклена решетка со 4 куки за безбедно и удобно складирање. Совети : Дијаметарот на плочата треба да биде помал од 11in. Кажете му збогум на неуредниот прибор за садови, натрупани на countertop. Систем за одредување на дренажа : Влечењето на вртливата од 360 степени на задниот дел може да исцеди вода во мијалникот без да го навлажнува countertop. Слободно прилагодете го според вашите сопствени потреби за дренажа. Држачот на ножот, исто така, има посебна дренажна порта за да се исцеди собрана вода до одводот и одводот може да ја фати целата вода што капе од вашиот сад за да ги остави да се исушат брзо дури и без помош на машина за миење садови. Без силна рамка на 'рѓа : изработена од здрав јаглероден челик со мат црна завршница, решетката е' рѓа, отпорна на корозија и издржлив. Покрај тоа, неговата матна црна обвивка додава модерен допир на декорација на вашата кујна. Размислен дизајн : Четири стапала против лизгање нема да се лизгаат на влажната countertop, подобро да ја заштитите вашата кревка кујна. Сите агли се добро полирани за да избегнат гребење и оштетување на предмети, а дизајнот на шупливите слот го олеснува собирањето на садовите без да падне. Инсталација без алатки : Соберете ја решетката за сушење за неколку минути без завртки или алатки. Покрај тоа, сите делови можат лесно да се соблечат за лесно чистење. 360 ° повлечен вртливиот испргнување. Одличен систем за само-исцедување.

Избор на клиенти..