• Свеж
DXMRWJ 360 степени Спин -моп со големи влошки за микрофибер рамен моп под подот телескопска рачка дома прозорци кујна под подот
zoom_in

DXMRWJ 360 степени Спин -моп со големи влошки за микрофибер рамен моп под подот телескопска рачка дома прозорци кујна под подот

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Висина на МОП не повеќе од 3 см по прегратката, дното на софата, дното на кабинетот, цвест на стаклена врата, секој агол може лесно да се исчисти. МОП пол може да биде лево и десно од 180 ° ротација, предна и задна ротација на 180 °, лесни за чистење на мртви дамки од аголот. Mop Rod Retractable, најдолгиот 133 см, најкраткиот 88 см, корисникот може слободно да се прилагоди. Погодно е за плочки, мермер, полиран бетон, камен, ламинат, тврдо дрво, винил, LVT (подови со винил плочки) и керамички подови. 100% систем за чистење на еднократно користење што го прави; Подлогата за микрофибер има милиони микроскопски влакна кои грабнуваат нечистотија, прашина, коса и влага и достигнуваат длабоко во пукнатини за да соберат повеќе варовнички од рамни за еднократна употреба. Име на производот : Состав на Mopproduct : MOP, MOP Clain Color Класификација : Bluerody Материјал : Не'рѓосувачки челик Должина : 88133cmdust Тип на притисок : Затегнат формулап ткаенина Материјал : Микрофибермоп Големина на главата : 35*17 см.

Избор на клиенти..