• Свеж
Стандардни Зебра Капчиња Зубаз, мулти, една големина
zoom_in

Стандардни Зебра Капчиња Зубаз, мулти, една големина

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

100% акрилик. Увезени. Нема затворање на затворање. Машинско миење. Удобна, топла и стилска забава со пом одозгора. Цврста плетена манжетна. Печатење низ целиот зебра. Истегнете материјал за крајна удобност. Официјален бренд Зубаз. Од самиот почеток, нашата цел во Зубаз беше да ги развиеме најудобните панталони во светот за мажи и жени кои се осмелуваат да бидат различни. Денес, ние се стремиме да го унапредиме нашиот уникатен бренд на облека со спојување на нашите класично смели отпечатоци со модерен атлетски стајлинг. Нашата висококвалитетна опрема за навивачи што е официјално лиценцирана од вашите омилени тимови за НФЛ и НЦАА. Ние нудиме широк спектар на карактеристични активни линии за абење кои вклучуваат сè, од дневни панталони, капи, хеланки, шорцеви, кошули со маички, влечење на вратот на екипажот и поштеди дуксери. Дајте му на нашата облека лиценцирана облека како подарок што ќе го сакаат секој fanубител на фудбалот или алумни! Совршено за целогодишна удобност, оваа мека и пријатна облека ќе ве задржи топло на забава за зимска задната врата и е доволно лесна за да ја носите цело лето. Од самиот почеток, нашата цел во Зубаз беше да ги развиеме најудобните панталони во светот за мажи и жени кои се осмелуваат да бидат различни. Денес, ние се стремиме да го унапредиме нашиот уникатен бренд на облека со спојување на нашите класично смели отпечатоци со модерен атлетски стајлинг. Нашата висококвалитетна опрема за навивачи што е официјално лиценцирана од вашите омилени тимови за НФЛ и НЦАА. Ние нудиме широк спектар на карактеристични активни линии за абење кои вклучуваат сè, од дневни панталони, капи, хеланки, шорцеви, маички, маички, повлекувачи на екипажот и поштеди дуксери. Дајте му на нашата облека лиценцирана облека како подарок што ќе го сакаат секој fanубител на фудбалот или алумни! Совршено за целогодишна удобност, оваа мека и пријатна облека ќе ве задржи топло на забава за зимска задната врата и е доволно лесна за да ја носите цело лето.

Избор на клиенти..