• Свеж
WiFi Extender Signal Booster, безжичен повторувач на Интернет, засилувач со долг дострел со порта за етернет, пристапна точка Simpl-E за поставување и лесен за употреба
zoom_in

WiFi Extender Signal Booster, безжичен повторувач на Интернет, засилувач со долг дострел со порта за етернет, пристапна точка

DEN 479.84

Стока
check Достапно.

Ве молиме, не ставајте го директно во слеп Spo-T (затоа што не може да го добие постојниот сигнал за да го прошири).31 lbthe пакетот вклучува : 1 x Wi Fi повторувач (американски приклучок) 1 x мрежен кабел1 x Употреба на упатства.

Избор на клиенти..