• Свеж
Рачката на градите Едем влече рачка од не'рѓосувачки челик 3,9 × 2,83 лет влече кабинет влече рачки пакет од 2 со завртки
zoom_in

Рачката на градите Едем влече рачка од не'рѓосувачки челик 3,9 × 2,83 лет влече кабинет влече рачки пакет од 2 со завртки

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Име на производот : Рачки за влечење на градите. Погоден за градите, кабинетот, случајот, звучниците, засилувачот на гитара, летот, итн. Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, здрав, издржлив. Лесен за инсталирање, удобно за зафаќање, совршени делови за звучници. Одлична услуга по продажбата, ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе ви служиме веднаш за време на работното време. Име на производот : Рачки за влечење на градите. Погоден за градите, кабинетот, случајот, звучниците, засилувачот на гитара, летот, итн. Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, здрав, издржлив. Лесен за инсталирање, удобно за зафаќање, совршени делови за звучници. Одлична услуга по продажбата, ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе ви служиме веднаш за време на работното време. Спецификации : Материјал : Не'рѓосувачки челик Вкупна големина : 99 × 72мм/3,9 "× 2,83" (L*w) Големина на грбот : 85 × 46 × 2мм/3,34 "× 1,81" × 0.079 "(L*W*T) Растојание на дупката : ДОГОВОР : Пакет 40мм/1,57 "; 30мм/1.18" Содржи : 2 × рачки за влечење со завртки за монтирање Белешки : Сите димензии се мерат рачно и може да има мали отстапувања. Ве молиме, дозволете грешка од 1-2мм поради рачно мерење и проверете дали не ум пред да нарачаш.

Избор на клиенти..