• Свеж
Стабилизатор на Gimbal Bdylsf Gimbal 3-оска за паметни телефони лесен телефон со преклопување на гимбал
zoom_in

Стабилизатор на Gimbal Bdylsf Gimbal 3-оска за паметни телефони лесен телефон со преклопување на гимбал

DEN 4416.00

Стока
check Достапно.

Лесен, но моќен : тежи само 259g во џебна големина од 179 * 79 * 39мм, ширина на опсег од 55-90мм. Најзгоден : режим на момент за автоматско додавање транзиции, музика, филтер и други ефекти за создавање на кинески видеа со професионални вештини со повикување на повеќе шаблони. -Криктирајте го прекинувачот за брзо ролна, -Клекајте движење на движење, -кликнете на режимот за почеток на 600 ° и -Клексирајте го Dolly Zoom, направете го вашето снимање полесно. Специфичен иновативен дизајн : Карактеристики на режим на селфи стап за да ги заклучат моторите со повеќе можности да продолжат со снимањето и да го користат џимбалот дури и тој е исклучен. Паметно следење : Во комбинација со паметна технологија за следење на лице и алгоритам за препознавање на АИ, оваа точност на технологијата овозможува да се следи лицето веднаш и секогаш во редот на видот. Лесен, но моќен : тежи само 259g во џебна големина од 179 * 79 * 39мм, ширина на опсег од 55-90мм. Најзгоден : режим на момент за автоматско додавање транзиции, музика, филтер и други ефекти за создавање на кинески видеа со професионални вештини со повикување на повеќе шаблони. -Криктирајте го прекинувачот за брзо ролна, -Клекајте движење на движење, -кликнете на режимот за почеток на 600 ° и -Клексирајте го Dolly Zoom, направете го вашето снимање полесно. Специфичен иновативен дизајн : Карактеристики на режим на селфи стап за да ги заклучат моторите со повеќе можности да продолжат со снимањето и да го користат џимбалот дури и тој е исклучен. Паметно следење : Во комбинација со паметна технологија за следење на лице и алгоритам за препознавање на АИ, оваа точност на технологијата овозможува да се следи лицето веднаш и секогаш во редот на видот. Тежина : 259 GDimension (mm) : 179 x 79 x 39 (преклопено) 230 x 80 x 40 (распространети) Компатибилни телефони : 100 ~ 280g (тежина), 11мм (дебелина), 58мм ~ 89мм (ширина) Опсег на ротација : Пан 320 ° , Ролна 320 °, навалување на батерија од 270 ° : 18650 li-on; 2000m Ah; 3,7 Време на работа (HRS) : 8; Време на полнење (HRS) : 2 APP Функции : режим на момент; Автоматски режим на инцепција; Време на движење; Режим за убавина во реално време; Поставување на фотоапарати; Лични спецификации. Поставување; Авто-калибрација; Режими за ажурирање на фирмверот преку Интернет : режим на автоматско инцепција на PAN; Спортски режим; POV сите следат режим; Целиот режим на заклучување : 3.0 + 4.0 Package : 1* рачен гимбал, 1* статив, 1* полнење каблтеноте : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Ви благодариме! Ве молиме, дозволете 1-3 сантиметри за мерење на девијацијата поради рачното мерење. Да се ​​направи на проблемот со компјутерскиот приказ и светлината за снимање, може да има мала разлика во бојата, затоа што може да има јаз во големина од 1-3мм во рачно мерење, ве молам разберете драги клиенти.

Избор на клиенти..