• Свеж
Homoyoyo стил контејнер отпадоци за отпадоци за домаќинства за тоалети, голем ѓубре, прстен за пластични држачи, нордиска хартија спална соба б кујна кујна кујна, држеј
zoom_in

Homoyoyo стил контејнер отпадоци за отпадоци за домаќинства за тоалети, голем ѓубре, прстен за пластични држачи, нордиска хартија

DEN 808.00

Стока
check Достапно.

Мал ѓубре може-добар материјал : Оваа корпа за отпадоци е изработена од супериорен материјал, густ дизајн, отпорност на пад и издржливост, што е безбедно и без вкус и може да се користи за долгогодишно користење. МОНСКИОТ ТАГЕНСКИ ТАГНИ КАН-Структурата е разумна и има поголем дијаметар, што е погодно за да ги чувате и фрлате. Мал-едноставен и модерен што одговара на модерната употреба на семејството, добар декоративен ефект. Канта за контејнери за отпадоци-бурозен и модерен, може да се совпадне со кој било стил на декорација на домот, многу практично. Контејнер за отпадоци-Дизајн на фиксиран прстен : ѓубре во ретро стил може да се дизајнира со прстен за притискање, кој може да ја поправи вашата торба за ѓубре и нема да падне. Кога вашето ѓубре е полно, само тргнете го прстенот за печатот и извадете ја торбата за ѓубре, многу погодно за употреба. Мал ѓубре може-добар материјал : Оваа корпа за отпадоци е изработена од супериорен материјал, густ дизајн, отпорност на пад и издржливост, што е безбедно и без вкус и може да се користи за долгогодишно користење. МОНСКИОТ ТАГЕНСКИ ТАГНИ КАН-Структурата е разумна и има поголем дијаметар, што е погодно за да ги чувате и фрлате. Мал-едноставен и модерен што одговара на модерната употреба на семејството, добар декоративен ефект. Канта за контејнери за отпадоци-бурозен и модерен, може да се совпадне со кој било стил на декорација на домот, многу практично. Контејнер за отпадоци-Дизајн на фиксиран прстен : ѓубре во ретро стил може да се дизајнира со прстен за притискање, кој може да ја поправи вашата торба за ѓубре и нема да падне. Кога вашето ѓубре е полно, само тргнете го прстенот за печатот и извадете ја торбата за ѓубре, многу погодно за употреба. Пакетот вклучува 2 x карактеристики на отпадоци од конзерви -Дизајн, отпорност на пад и издржливост, може да ви служи долго време, тоа ќе биде вашиот добар избор за отпадоци за отпадоци за канцеларии. -Пакција : 6 L контејнери за отпадоци од автомобили -Изработени од супериорен материјал, безбеден и невкусен и може да се користат за долготрајна употреба гроздобер отпадоци за отпадоци. -Структурата е разумна и има поголем дијаметар, што е погодно за да ја чувате и фрлате корпа за ѓубре. -Материјал : Пластична мала ѓубре може -перфуктичка корпа за складирање на ѓубре во современи домови или канцеларии може ефикасно да го подобри вашиот вкус во животната куќи за живот. - Повеќе убавина и шарм во просторот во вашата соба, донесувајќи многу погодност за вашиот секојдневен живот, ѓубрето за ѓубре. Може ли ретро -стил и голем капацитет можат да сместат тривијални работи, да го украсуваат домот. Сосема ова е добро изграден контејнер за отпад.

Избор на клиенти..