• Свеж
ФОДУОДУО КОША ЗА РАБОТИ МАЛИВЕР ЗЕЛЕНА ДИАГОНАЛНА ГИНГАМ ПАРИНД ОД РАБОТНИЦИ СО РАБОТНИ ОДГОВОР
zoom_in

ФОДУОДУО КОША ЗА РАБОТИ МАЛИВЕР ЗЕЛЕНА ДИАГОНАЛНА ГИНГАМ ПАРИНД ОД РАБОТНИЦИ СО РАБОТНИ ОДГОВОР

DEN 1432.00

Стока
check Достапно.

Со мек зафат - Дизајнот на рачката на корпите за перење е многу удобен и засилен за лесно носење. Погоден е за употреба на повеќето ситуации, како што се плакарот, домови од колеџ, станови, бебешки расадници, канцеларија за комунални услуги за играчки, книги, ЦД -а, облека, складирање на долна облека. Капацитет - Користејќи ја големината 16,5 x 17,3 инчи Флексибилен метод на складирање : Целиот е лесен, преклопен и може да се чува. Може да исполни и голем капацитет и заштеда на простори за складирање, како што се багаж и фиоки. Материјал за производи - корпата е изработена од висококвалитетна крпа во Оксфорд. Лесен и издржлив, водоотпорен може да ја задржи внатрешноста на корпата чиста и суво. Повеќе функции - Совршени за повеќето ситуации користат поврзани со складирање и организирање на алишта, играчки, книги и други производи за домаќинство. Лесно за чистење, избришете го со ладна влажна крпа за чистење. Гаранција - вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Ако имате какви било проблеми со производот, слободно контактирајте не за да добиете замена или целосна наплата. Willе се потрудиме да ги сместиме сите непријатности и проблем со кои нашите клиенти се соочуваат со голема грижа. Дали сте уморни од неволја да гледате облека насекаде во вашиот дом? Ако сте изнервирани од валканата облека расфрлана на решетката на палтото, софата и вратата за бања. Потребна ви е корпа за перење што може лесно да се премести насекаде за да ја чувате облеката уредно на едно место. Карактеристики -корпата за перење е изработена од крпа од Оксфорд. Многу е добро да се спречи влегување во прашина, а внатрешните предмети се чисти и суви. -корпа за перење на капацитет може да смести многу облека, играчки, книги, списанија, многу практични. -По, лентата за поддршка на устата и силното копче, така што се држи прилично добро дури и кога е празен. -Тие можат лесно да држат 30+ облека, скоро целосен товар на играчки или чевли најмалку неколку недели работа на алишта. -Остата корпа за преклопување не зазема простор и е лесна и лесна за носење. -Не измијте само, нежно четкајте го надворешниот памук, а внатрешноста може да се избрише со влажна крпа. Белешки -PLS овозможуваат 1-2 см од разликата во големината со рачно мерење. -Тој доаѓа преклопена во рамна торба, така што може да добие малку брчки. Но, еднаш се расплетуваше и остави исправено неколку часа, брчките ќе исчезнат. Или можете нежно да го пеглате на ниска температура пред употреба. Услуга за клиенти Ако сè уште имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да ви одговориме.

Избор на клиенти..