• Свеж
Тауфе орев 2 парчиња задебелен челик четири канџи на звучникот на орев, слеп вметнат вметнат Т-орев
zoom_in

Тауфе орев 2 парчиња задебелен челик четири канџи на звучникот на орев, слеп вметнат вметнат Т-орев

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

- Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив - соодветна големина, може да ги задоволи вашите потреби. Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа. Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издржливост и обезбедува долг животен век. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. ✔ Стандардни метрички димензии. - Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив - соодветна големина, може да ги задоволи вашите потреби. Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа. Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издржливост и обезбедува долг животен век. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. ✔ Стандардни метрички димензии. Цел Функциониран-loosebrandstiance челик.

Избор на клиенти..