• Свеж
Пробрико 2-1/2 се справува со пакет, Т-бар, не'рѓосувачки челик кујнски шкафчиња влече копчиња
zoom_in

Пробрико 2-1/2 се справува со пакет, Т-бар, не'рѓосувачки челик кујнски шкафчиња влече копчиња

DEN 448.00

Стока
check Достапно.

【Мерење】 Центри за дупки (CC) : 76мм (3 инчи), целокупна должина : 127мм (5 инчи), дијаметар : 12мм, проекција : 32мм (1-1/4 инч). 【Мерење】 Центри за дупки (CC) : 64мм (2-1/2 инчи), целокупна должина : 100мм (4 инчи), дијаметар : 12мм, проекција : 32мм (1-1/4 инчи). 【Завртки за инсталација】 Вклучува завртки за монтирање од 1-инчен и 1,77-инчи за стандардна и подебела врата на кабинетот. Можете да ја изберете соодветната должина врз основа на дебелината на вашиот кабинет. 【Функција】 Повлекувањето е шупливо и лесен, многу здрав и издржлив. Оваа рачка ќе му понуди на вашата кујна/бања/спална соба многу јасен, убав изглед. Посветете ја вашата куќа со стилска рачка. 【Лесна инсталација】 Можете да ја инсталирате рачката на кабинетот за секунди со само шрафцигер. Погодно за замена на старите влечења. Ако има проблем со квалитетот на производот, ние ќе ја вратиме/замени вашата нарачка. 【Мерење】 Центри за дупки (CC) : 76мм (3 инчи), целокупна должина : 127мм (5 инчи), дијаметар : 12мм, проекција : 32мм (1-1/4 инч). 【Мерење】 Центри за дупки (CC) : 64мм (2-1/2 инчи), целокупна должина : 100мм (4 инчи), дијаметар : 12мм, проекција : 32мм (1-1/4 инчи). 【Завртки за инсталација】 Вклучува завртки за монтирање од 1-инчен и 1,77-инчи за стандардна и подебела врата на кабинетот. Можете да ја изберете соодветната должина врз основа на дебелината на вашиот кабинет. 【Функција】 Повлекувањето е шупливо и лесен, многу здрав и издржлив. Оваа рачка ќе му понуди на вашата кујна/бања/спална соба многу јасен, убав изглед. Посветете ја вашата куќа со стилска рачка. 【Лесна инсталација】 Можете да ја инсталирате рачката на кабинетот за секунди со само шрафцигер. Погодно за замена на старите влечења. Ако има проблем со квалитетот на производот, ние ќе ја вратиме/замени вашата нарачка. Завршувањето на рачките l е елегантно четкано месинг координати добро со други уреди и пристапници. Ве молиме, потврдете го и центарот да се фокусираат на дупките што се во таблата и дебелината на таблата пред да ја изберете големината. Нормално, се користи на кујна/бања/спална соба : Кабинет, плакарот, шкаф, гардероба, гардероба, фиоки или врата од мебел за внатрешни работи. Секоја рачка доаѓа со свои завртки, должината е M4*25mm & M4*45mm, ќе одговара за повеќето стандардни табли на кабинетот. Производи на Probrico Markets во хардвер на кабинетот : влече и копчиња, слајдови на фиоки, шарка на вратите, скриена шарка, заклучување на вратите .. Може да го најдете она што ви треба и повеќе отколку што ви треба во продавницата Probrico. Дизајни, гарантирани и прифатливи квалитет.

Избор на клиенти..