• Свеж
Керамика од чајник 900 мл чајник сет леано железо чајник со филтер од не'рѓосувачки челик за лабав чај 4 чаши, 6 парчиња чај подарок сет чајници
zoom_in

Керамика од чајник 900 мл чајник сет леано железо чајник со филтер од не'рѓосувачки челик за лабав чај 4 чаши, 6 парчиња чај

DEN 5446.72

Стока
check Достапно.

Добијте го ова елегантно, но стилски парче чај и џез по временските часови!. Комплетите за чајници доаѓаат како 1 чајник од леано железо со капаци и инфузер од не'рѓосувачки челик, 4 чаши и 1 триверт. Капацитет : чајник : 900 мл, чаши чај : 100 мл. Голема големина за да го споделите задоволството од пиење чај со пријателите. Исклучителен сет на чајници, што е совршен избор без разлика дали го користите сами или како подарок за колегите, деловните партнери, роднините, пријателите и чај. Комплетот на чајникот направен од леано железо може да го надополнува железниот елемент на човечкото тело. Леаното железо ја апсорбира топлината рамномерно да може да го инјектира вкусот на чајната арома во водата, подобро да ја ослободи аромата на чајот. Добијте го ова елегантно, но стилски парче чај и џез по временските часови!. Комплетите за чајници доаѓаат како 1 чајник од леано железо со капаци и инфузер од не'рѓосувачки челик, 4 чаши и 1 триверт. Капацитет : чајник : 900 мл, чаши чај : 100 мл. Голема големина за да го споделите задоволството од пиење чај со пријателите. Исклучителен сет на чајници, што е совршен избор без разлика дали го користите сами или како подарок за колегите, деловните партнери, роднините, пријателите и чај. Комплетот на чајникот направен од леано железо може да го надополнува железниот елемент на човечкото тело. Леаното железо ја апсорбира топлината рамномерно да може да го инјектира вкусот на чајната арома во водата, подобро да ја ослободи аромата на чајот. Оставете додадете елеганција на вашата трпезариска маса. Напишете пијалок во облик чајник со капак. Со цврста рачка и плука, овој чајник е задолжителен за сите кујни за дома. Чајникот е изработен од висококвалитетни материјали, а големиот ладен котел е висечки чајник на зракот за употреба на домаќинствата. Чајникот може да се користи и како украс за да се модифицира монотонијата на животот. Може да ја подобри убавината на домот и да го подобри квалитетот на животот. Дома, во канцеларија, на отворено, можете да уживате во слободно време и да ја подобрите ефикасноста на работата. Кафе.Излавен сет на чајници, што е совршен избор без разлика дали го користите сами или како подарок за колегите, деловните партнери, роднините, пријателите и чајот lovesубов. Капацит : чајник : 900 мл, чаши за чај : 100 мл. Голема големина за да се сподели задоволството од пиење чај со пријателите. Чајникот поставен изработен од леано железо може да го надополни железниот елемент на човечкото тело. Леаното железо ја апсорбира топлината рамномерно да може да го инјектира вкусот на чајната арома во водата, подобро да ја ослободи аромата на чајот. Ако имате какви било прашања кога користите, ве молиме слободно контактирајте не со порака.

Избор на клиенти..