• Свеж
Мозио Монитор Покрив за прашина 22, 23, 24, 25 инчи анти-статички прашина за прашина LCD/LED/HD панел, заштитен екранот заштитен ракав компатибилен со iMac 24 инчи, 22-25 инчен комп
zoom_in

Мозио Монитор Покрив за прашина 22, 23, 24, 25 инчи анти-статички прашина за прашина LCD/LED/HD панел, заштитен екранот заштитен

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Димензија : 23,4 x 17,3 x 2,36 инчи (l x w x h). Компатибилен со i Mac 24 инчи, компатибилен со HP Pavilion/All-in-One 24, компатибилен со предводник на Dell 23.8, компатибилен со Inspiron All-in-One 23.8, компатибилен со Dell P Series 24, компатибилен со HP предводник 23.8, компатибилен со Scepter 24, компатибилен со Lenovo Idea Centre 23.8, компатибилен со Acer Aspire/R240 HY 23,8, компатибилен со Acer XFA240 24, компатибилен со View Sonic 24 инчи и повеќето 22,23,24,25 инчи LCD/LED/HD компјутерски монитори. Внимание : Големината на мониторот значи дијагонално растојание на дисплејот. Клиентот треба да го провери и спореди со неговиот монитор пред купувањето. Направено од искривен и водоотпорен полиестер со добро зашиен раб. Перење и издржлив. Дизајн на ракав со отворено дно, само лизнете од горната страна. Компатибилен со i Mac, компјутер, десктоп компјутер и ТВ, ефикасно ги штити од прашина и гребнатини. Тенка и лесна. Може да се свитка и лесно да се чува кога не е потребно. 1 година гаранција на секое покритие. Димензија : 23,4 x 17,3 x 2,36 инчи (l x w x h). Компатибилен со i Mac 24 инчи, компатибилен со HP Pavilion/All-in-One 24, компатибилен со предводник на Dell 23.8, компатибилен со Inspiron All-in-One 23.8, компатибилен со Dell P Series 24, компатибилен со HP предводник 23.8, компатибилен со Scepter 24, компатибилен со Lenovo Idea Centre 23.8, компатибилен со Acer Aspire/R240 HY 23,8, компатибилен со Acer XFA240 24, компатибилен со View Sonic 24 инчи и повеќето 22,23,24,25 инчи LCD/LED/HD компјутерски монитори. Внимание : Големината на мониторот значи дијагонално растојание на дисплејот. Клиентот треба да го провери и спореди со неговиот монитор пред купувањето. Направено од искривен и водоотпорен полиестер со добро зашиен раб. Перење и издржлив. Дизајн на ракав со отворено дно, само лизнете од горната страна. Компатибилен со i Mac, компјутер, десктоп компјутер и ТВ, ефикасно ги штити од прашина и гребнатини. Тенка и лесна. Може да се свитка и лесно да се чува кога не е потребно. 1 година гаранција на секое покритие. Дизајн на ракав со отворено дно, само лизнете од горната страна. Компатибилен со i Mac, компјутер, десктоп компјутер и ТВ, ефикасно ги штити од прашина и гребнатини.

Избор на клиенти..