• Свеж
Тапа за водопади за мијалник за бања, единечна рачка водопади тапа за бања, водопад плука за мијалник за бања мијалник од не'рѓосувачки челик злато, високо
zoom_in

Тапа за водопади за мијалник за бања, единечна рачка водопади тапа за бања, водопад плука за мијалник за бања мијалник од не'рѓосувачки

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Бања за мијалник за бања Водопад водопад Бања Тапата е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, што ефикасно спречува 'рѓа и корозија. Тој е идеален за мијалник и може да се користи во бањи, алишта. Бања за мијалник за бања Водопад водопад Бања Тапата е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, што ефикасно спречува 'рѓа и корозија. Тој е идеален за мијалник и може да се користи во бањи, алишта. Бања за мијалник за бања и делови, бањата со тапа за водопади импресионира со својот тивок и нежен воден млаз. Паутите ги намалуваат грозоморните дамки од вода и обезбедуваат удобен притисок на вода. Спецификации на производот : Име на производот : Водопад Бања за мијалник за мијалник : Не'рѓосувачки челици Тип : Керамички бојата на колиба : злато : краток, висок број на дупки/тип на работа : единечна дупка/единечна рачка тапапликација : топла и ладна вода. Параметри на производот : Дијаметар на седиштето на вентилот : 3,5cmworking Температура : 0-90 ° Инсталирање на отворот за инсталација : 3.2-3.5cminlet и излезна цевка Дијаметар : G1/2outlet Должина : 10cmplease Погледнете на димензионалниот цртеж за детални димензии. Забелешка : Димензиите се мерат рачно, може да има некои грешки, а вистинскиот производ е главната работа. Карактеристики на производот : 1, Излез на водопади : Создадете визуелно пријатен ефект на водопад. 2, материјал од не'рѓосувачки челик : силен и издржлив, така што тапата за мијалник за бања може да се користи долго време. 3, Контрола со една рака : Топла и ладна вода може да се прилагоди преку една рачка. 4, керамичка количка : Цврсто запечатена, отпорност на висока температура, за да се обезбеди долгорочна употреба без капе или истекување. За испорака : 1 x единечна рачка Faucet2 x Флексибилни црева за поврзување : Додатоци за монтирање.

Избор на клиенти..