• Свеж
Полце за полица, 60 x 24 во, чиста, PK4
zoom_in

Полце за полица, 60 x 24 во, чиста, PK4

DEN 590.40

Стока
check Достапно.

Цена за : Секоја ставка : Победа на полицата за финиш : Мат материјал : Пластика за употреба со : 5 GRA6, 5 GRA7, 5 GRD6, 5 GRD7, 1 ZTG7, 1 PGF6, 2 KPU2, 2 KPL7 Стандарди : NSF ширина : 60 ​​"длабочина : 24" боја : чиста земја на потекло (предмет на промена) : Кина. 'Поставете ја полицата, ширина 60 in., Длабочина 24 in., Материјал пластика, боја чиста, завршна мат, за употреба со 5 GRA6, 5 GRA7, 5 GRD6, 5 GRD7, 1 ZTG7, 1 PGF6, 2 KPU2, G2502297, Стандарди NSF, количина на пакет 4'.

Избор на клиенти..