• Свеж
Алипис деца закачалки 2 комплети 10 компјутери со должност костум без трагања кои не се панталони за заштеда на заштеда на вртење широко пластична бела облека што не
zoom_in

Алипис деца закачалки 2 комплети 10 компјутери со должност костум без трагања кои не се панталони за заштеда на заштеда на вртење

DEN 403.52

Стока
check Достапно.

Закачалки за облека што не се лизгаат : изработени од пластичен материјал, за употреба. Пластична закачалка за палто : Направено од пластичен материјал, за употреба. Панталони решетки за плакарот : Изберете материјал што не е на влечење за да ги намалите гребнатинките на рамената и сувата облека без ознаки. Организатор на плакари Хангер : Облеката за нетрајно палто нема да остави ознаки на облеката, многу практична. ПРАКТИЧКИ ПАТНИЧКИ ПАТНИЦИ : Практичните закачалки се погодни за сува и влажна облека. Закачалки за облека што не се лизгаат : изработени од пластичен материјал, за употреба. Пластична закачалка за палто : Направено од пластичен материјал, за употреба. Панталони решетки за плакарот : Изберете материјал што не е на влечење за да ги намалите гребнатинките на рамената и сувата облека без ознаки. Организатор на плакари Хангер : Облеката за нетрајно палто нема да остави ознаки на облеката, многу практична. ПРАКТИЧКИ ПАТНИЧКИ ПАТНИЦИ : Практичните закачалки се погодни за сува и влажна облека. Пакетот вклучува 2 x поставени 10 парчиња за закачалки за палто - совршени и за влажна и сува облека, фустан, панталони и друга облека за облеката за вртење на облеката за вртење на облеката. - Овие закачалки за палто нема да остават трага на облеката за вртење на облеката. - Анти-лизгачкиот дизајн ќе ја формира облеката што ќе падне и практична закачалка за палто. - Овие хангари се одлични за максимизирање на просторот во мали плакари бидејќи се многу тенки пластични закачалки. -Материјал : Пластични пластични закачалки за облека. - Произведено со премиум пластичен материјал и доволно практично за да се користи делител на закачалки за зимски палто. Опис на описот Пријактичен палто за закачалки Овие закачалки за палто нема да остават трага на облеката. Организатор за опфаќање на организаторот. За максимизирање на просторот во мали плакари, бидејќи тие се многу тенки. Облека за облека за лизгање, закачалки за анти-лизгање, облеката ќе ви се појави облеката и.

Избор на клиенти..