• Свеж
Теоријата за избледување бербер продавница за забивање гел за наметка
zoom_in

Теоријата за избледување бербер продавница за забивање гел за наметка

DEN 1481.60

Стока
check Достапно.

Нанесете мала количина ubuntu гел на прстите и работете во згрозена, сува или влажна коса. слободен стил по желба. Додава структура и контрола. Услови коса со секоја употреба. Средно до цврсто држење со сјај. Резултат на напорна работа и долгогодишен развој го воведовме нашиот гел за наметка на Умбунто уште во 2021 година. Ние продолжуваме да бараме начини за подобрување на овој прекрасен производ и да ги поттикнеме нашите идеи до крај. Врз основа на вашите повратни информации, имаме победнички производ што е сакан. Дел од системот за чешлање на Јелани, нашиот гел за наметка на Убунту 1619 беше формулиран за да ја заштити косата од термичко оштетување и оштетување предизвикана од груби услови.

Избор на клиенти..