• Свеж
4PC NC HSS приклучок TAPS 3/8 11, 1/2 12, 5/8 13, 9/16 16 .375 .5 .625 .5625 4 флејти - MB5584AR1
zoom_in

4PC NC HSS приклучок TAPS 3/8 11, 1/2 12, 5/8 13, 9/16 16 .375 .5 .625 .5625 4 флејти - MB5584AR1

DEN 836.80

Стока
check Достапно.

Вие ја купувате сликата на сликата. Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користена материјала за обработка на големина : 3/8, 1/2, 5/8, 9/16 - 11,12,13,16 NC# и тип На флејти : 4 директно производител на флатес / бренд : Хансон и Витни и други Ви благодариме за вашиот бизнис! Локација : WB-SW-7-4-1.

Избор на клиенти..