• Свеж
Crankbrathers mtb 用 フラット ペダル スタンプ 3 マグネシウム
zoom_in

Crankbrathers mtb 用 フラット ペダル スタンプ 3 マグネシウム

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Лесен и врвен квалитет : AM60 B Тело на магнезиум легура, 351g по пар (печат мал) / 386g по пар (голем печат). Обезбедува супериорен зафат и перформанси : Оптимална површина со минимален профил што е 16мм тенок, конкавен PIN профил и 10 прилагодливи иглички за прилагодување на шемата на страна за влечење. Трајни и премиум компоненти : Премиум квалитетни игус лежишта и систем за заптивки, вретено на челик од хромоли, целосно сервисиран со комплет за освежување, 5 -годишна гаранција. Оптимален интерфејс за чевли / педали-Специфики за две големини : печат мал (100мм х 100мм) препорачан за големини на чевли : 5-10 (САД) / печат голем (114мм х 111мм) препорачан за големини на чевли : 10-15 (САД). Дизајнирано заедно со чевли со Crankbraphers : чевлите за печатот на Crankbrothers се дизајнирани да создадат оптимален интерфејс за чевли / педали преку системот за натпревари.

Избор на клиенти..