• Свеж
Востанување на женски атлетски тениски здолништа со џебови со шорцеви лесни еластични голф -голф, трчање тренинзи обични здолништа
zoom_in

Востанување на женски атлетски тениски здолништа со џебови со шорцеви лесни еластични голф -голф, трчање тренинзи обични здолништа

DEN 191.84

Стока
check Достапно.

90% полиестер, 10% спандекс. Увезени. Материјал - тело : 90%полиестер/10%спандекс, постава за мрежи : 92%полиестер/8%спандекс. Атлетик 2 во 1 СКОРТИ - Athенски атлетски скици со вградени шорцеви, ви даваат одредена безбедност од спортот, можете да уживате во вашите спортови без грижи. Висока половината со еластично затворање - женските тениски тестови со еластична половината можат да го скриат стомакот и да останат на место, да не се тркалаат воопшто, за да можете да уживате во палење голф или тенис или други спортови. Дишење и лесна тежина : Восилни на женски здолништа за голф со дише и истегната ткаенина ви овозможуваат да останете кул и удобни во текот на вашите спортови. Два џебови и една дупка за кабел за слушалки - едната страна од мрежниот џеб на ногата за телефони или топки, итн. патување пријатно. Activesенски активен атлетски атлетски стритинг на атмосферата двојно лежи здолниште со џебови е совршен избор за сите активности како трчање, џогирање, тенис, голф, вежби и теретана, фитнес, итн. Направено е од 90% поли 10% спандекс што може да ја избрише влагата и да се исуши навистина брзо. Овој лесен атлетски тениски голф -голф со мрежен џеб и внатрешниот џеб на половината се одлични за безбедно складирање на вашите лични припаѓања и ослободете ги рацете за подобро движење. Исто така, овие работи за трчање имаат кабел за слушалки кои се погодности за да слушате музика за време на вашата спорт. Упатства за нега : Машинско миење на ладно и суво суво на ниски поставки и не пеглајте, во случај на брчки, користете пароброд на пареа. Белешка : Ве молиме, оставете разлика од 1-2 см поради рачни мерења или нарачајте големина за удобно вклопување.

Избор на клиенти..