• Свеж
Yfqhdd 38 боја четка за четки за платно кутија долга дрвена рачка синтеза Уметност за масло од акрилна вода
zoom_in

Yfqhdd 38 боја четка за четки за платно кутија долга дрвена рачка синтеза Уметност за масло од акрилна вода

DEN 4918.08

Стока
check Достапно.

Цврст и издржлив животен век. Со различни совети и ги задоволувате вашите различни потреби за сликање. Применливо за обработка на уметнички слики, итн. Погоден за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари. Лесно за чување и носење. Цврст и издржлив сервисен живот. Со различни совети и ги исполнувате вашите различни потреби за сликање. Почитувачки за обработка на уметнички слики, итн. Исклучено за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари. Лесно за чување и носење. : Woodsize : околу 35 * 8cmnotes : 1. За рачни мерења, оставете разлика од 1-3 см.2. Поради причината за екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поразлична од сликата, ве молиме разберете, ви благодарам. Само продадете го главниот производ, другите украси не се продаваат. Слиста : четка * 38, пакет * 1професионален сет за четки за боја Совршено.

Избор на клиенти..