• Свеж
Феролион на отворено wallид, 1 лесен предниот трем светло со пукнато стакло во црна завршница, тела за светло на отворено 12,4 Висина
zoom_in

Феролион на отворено wallид, 1 лесен предниот трем светло со пукнато стакло во црна завршница, тела за светло на отворено 12,4

DEN 1439.84

Стока
check Достапно.

【Современ крајбрежен дизајн】 Запалената стакло на отворено wallид ламба има уникатен и привлечен дизајн кој додава карактер и стил на кој било простор на отворено. Со својата испукана стаклена завршница, оваа ламба обезбедува топла, треперлива светлина што создава пријатна и привлечна амбиент. 【Димензија】 Светло на отворено 12,4 "x 9.3" x 7,5 "(L x w x d). 【Отпорен на временски услови】 отпорни на временски услови и погодни за влажни локации, овие надворешни wallидни светла се карактеризираат со цврста метална конструкција и цврста стаклена сенка. 【Лесен за инсталирање 】 Лесна инсталација со отворено дно за да се овозможи лесна замена на сијалицата. Вклучува сите хардвер за монтирање. 【Препорачана сијалица】 тврда жична. и [3-годишна гаранција]. Ако наидете на какви било проблеми, слободно контактирајте не преку е-поштата, ние ќе одговориме што е можно поскоро. 【За заштита】 Нашите wallидни ламби се завиткани во пена за подобра заштита. Но Сенката на wallидната ламба е стакло, припаѓа на кревка статија. Ако производот што го добивате е случајно скршен или има други проблеми, ве молиме контактирајте не директно преку е -пошта, ние ќе ви го испратиме новото стакло или додатоците бесплатно. 【Современ крајбрежен дизајн】 Свадбената стакло на отворено wallид ламба има уникатен и привлечен дизајн кој додава карактер и стил на кој било простор на отворено. Со својата испукана стаклена завршница, оваа ламба обезбедува топла, треперлива светлина што создава пријатна и привлечна амбиент. 【Димензија】 Светло на отворено 12,4 "x 9.3" x 7,5 "(L x w x d). 【Отпорен на временски услови】 отпорни на временски услови и погодни за влажни локации, овие надворешни wallидни светла се карактеризираат со цврста метална конструкција и цврста стаклена сенка. 【Лесен за инсталирање 】 Лесна инсталација со отворено дно за да се овозможи лесна замена на сијалицата. Вклучува сите хардвер за монтирање. 【Препорачана сијалица】 тврда жична. и [3-годишна гаранција]. Ако наидете на какви било проблеми, слободно контактирајте не преку е-поштата, ние ќе одговориме што е можно поскоро. 【За заштита】 Нашите wallидни ламби се завиткани во пена за подобра заштита. Но Сенката на wallидната ламба е стакло, припаѓа на кревка статија. Ако производот што го добивате е случајно скршен или има други проблеми, ве молиме контактирајте не директно преку е -пошта, ние ќе ви го испратиме новото стакло или додатоците бесплатно.

Избор на клиенти..