• Свеж
САД запечатуваат рефус-RS-S60WFDA-84 Бела FDA силиконска гумена ролна без лепило, 60A, 1/2 висина, ширина 36, должина од 6
zoom_in

САД запечатуваат рефус-RS-S60WFDA-84 Бела FDA силиконска гумена ролна без лепило, 60A, 1/2 висина, ширина 36, должина од 6

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична. Дебелина : 1/2 "; ширина : 36"; Должина : 6 стапки. Боја : бела; Текстура : мазна. Јачина на затегнување : 700 psi; Издолжување : 4; Јачина на солза : 15 N/mm; Компресија за компресија : 0,3; Густина : 1,25 g/cm3. Опсег на температура : -80 ° до 450 ° F; Спецификации се сретнаа : ASTM D2000 GE 605, FDA 21 CFR 177.2600, MIL-A-A-59588 Type 2 A. Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична. Дебелина : 1/2 "; ширина : 36"; Должина : 6 стапки. Боја : бела; Текстура : мазна. Јачина на затегнување : 700 psi; Издолжување : 4; Јачина на солза : 15 N/mm; Компресија за компресија : 0,3; Густина : 1,25 g/cm3. Опсег на температура : -80 ° до 450 ° F; Спецификации се сретнаа : ASTM D2000 GE 605, FDA 21 CFR 177.2600, MIL-A-A-59588 Type 2 A.

Избор на клиенти..