• Свеж
2 PCS 2P Pitch P = 3,81mm приклучок за приклучок P = 3,81mm KF2EDGKNG-3.81-2P
zoom_in

2 PCS 2P Pitch P = 3,81mm приклучок за приклучок P = 3,81mm KF2EDGKNG-3.81-2P

DEN 126.40

Стока
check Достапно.

2 PCS 2 P Pitch P = 3,81mm приклучок за приклучок P = 3,81mm KF2 Edgkng-3.81-2p. 2 PCS 2 P Pitch P = 3,81mm приклучок за приклучок P = 3,81mm KF2 Edgkng-3.81-2p. 2 PCS 2 P Pitch P = 3,81mm приклучок за приклучок P = 3,81mm KF2 Edgkng-3.81-2p.

Избор на клиенти..